Oude rotten & jonge wolven

Een agency van bijna 35 jaar. Koen en Piet zijn de onvermoeibare kapiteins. Zij zijn net als een aantal collega’s gepokt en gemazeld in het advertising vak. En de jonkies houden de oudere jongeren scherp met hun nieuwe, vaak digitale skills. Maak hieronder kennis of lees meer over de perfecte match tussen jeugd en ervaring.

Koen Verbauwhede

stratego lover

AB communicatiebureau Koen Verbauwhede AB communicatiebureau Koen Verbauwhede

account director en mede-eigenaar van AB koen@ab.be

Piet Coucke

no nonsense boss

AB communicatiebureau Piet Coucke AB communicatiebureau Piet Coucke

creatief directeur en mede-eigenaar van AB piet@ab.be

Lien Desmet

externe inspirator

AB communicatiebureau Lien Desmet AB communicatiebureau Lien Desmet

account director new bizz lien@ab.be

Marlies Amelynck

service anchor - social media enthusiast - full time optimist

account manager marlies@ab.be

Marc Pauwels

voor teksten en strategische stuff

AB communicatiebureau Marc Pauwels AB communicatiebureau Marc Pauwels

senior copywriter marc@ab.be

Laura Zoepf

design ambassador

AB communicatiebureau Laura Zoepf AB communicatiebureau Laura Zoepf

designer very all round laura@ab.be

Sofie Delaere

financial nanny

AB communicatiebureau Sofie Delaere AB communicatiebureau Sofie Delaere

boekhouding - hr sofie@ab.be

Renaldo Candreva

beauty & font-sans lover

designer very all round

Graag live toelichting van ons werk?

BiJ JOU, BIJ ONS OF VIA VIDEOCALL

Vul je e-mailadres in en dat komt voor de bakker!


    Privacy policy